تماس با ما

آموزش کار با سامانه راهنمای آزمون ورود به سامانه آزمون


 نکات مهم : 

1- کارآموزان وکالت ،کارشناسان رسمی و گروه داوری که عضو مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه هستند نیازی به ثبت نام نداشته و از طریق کدملی (نام کاربری و کلمه عبور) می توانند وارد سامانه شوند و در صورت نیاز نسبت به تغییر کلمه عبور اقدام نمایند.

2- چنانچه دوره یا آزمونی را در سامانه قبلی(عدالتخانه) گذرانده اید نتایج آن به سامانه جدید انتقال خواهد یافت. اما برای مشاهده مجدد ویدیوهایی که در آن سامانه خرید کرده اید باید در همان سامانه اقدام نمائید.

3- پیشنهاد می شود بعد از اولین ورود به سامانه، کلمه عبور را تغییر دهید در غیر اینصورت در بالای صفحه بر روی "دوره های من" کلیک نمائید.

4- هزینه دوره های آموزشی "کارآموزان وکالت"، مبلغ 940 هزارتومان می باشد که پس از ورود به سامانه می توانند در صفحه کارآموزان وکالت نحوه پرداخت را تعیین نمایند.

5- بعد از ورود به سامانه، از منوی فروشگاه می توانید دوره مدنظر خود را انتخاب و خرید نمائید.(دقت نمائید دوره ها بر اساس نقش گروهها دسته بندی شده اند)

6- چنانچه دوره ای را با موفقیت خرید نمودید اما لینک آن دوره در بخش "دوره های من" ظاهر نشد از منوی پروفایل، بر روی "بروز رسانی مالی" کلیک کنید و در صورت عدم مشاهده مجدد لینک دوره، با پشتیبانی فنی تماس بگیرید.

7- چنانچه دوره ای نیاز به آزمون دارد شرط ورود به آزمون مشاهده ویدیوی خریداری شده مربوطه می باشد.

8- در حال حاضر، صرفا برگزاری دوره های آموزشی در دستور کار است و مراتب بعدی از قبیل آزمون و گواهی و ... اطلاع رسانی خواهد شد.قابل توجه کارآموزان دوره وکالت: کارآموزان برای مشاهده دوره های آموزشی، نیازی به ثبت نام و خرید دوره ها به صورت مجزا ندارند و صرفا" بعد از ورود به سامانه، در صفحه "کارآموزان وکالت" نسبت به پرداخت هزینه دوره های آموزشی (به صورت کامل و یا اقساط) اقدام نمایند و متناسب با نوع پرداخت، دوره های آموزشی در صفحه "دوره های من" فعال خواهند شد.

قابل توجه دانش پذیران دوره داوری :  افرادی که دوره های سطح مقدماتی و یا سطح یک پیشرفته را در سامانه قبلی (عدالتخانه) خریداری نموده اند، ویدیوها در همان سایت قابل مشاهده بوده و امکان مشاهده آن دوره ها در این سامانه وجود ندارد. همینطور افرادی که در سامانه قبلی آزمون داده اند و سطح خاصی را با موفقیت گذرانده اند سطوح بعدی را در این سامانه مشاهده و آزمون خواهند داد.
 تذکر گروه داوری:  برای گذراندن دوره های داوری، رعایت پیش نیاز الزامی است و چنانچه دوره آموزشی سطح خاصی در گروه داوری خریداری شود اما مشاهده ویدیوها و آزمون دوره پیش نیاز آن با موفقیت سپری نشده باشد دانش پذیر نمی تواند آزمون دوره خریداری شده را انجام دهد.

 

قابل توجه کارشناسان رسمی:  جهت بهره مندی از تخفیف دوره های ویژه کارشناسان مرکز، ثبت نام مجدد نفرمائید و از منوی "ورود" به سامانه وارد شوید.

تذکر گروه کارشناسان رسمی: باتوجه به اینکه "گواهی آموزشی" بر اساس اطلاعات موجود در سامانه صادر می گردد لذا از صحت آن اطمینان حاصل نمائید.(در صورت وجود مغایرت، از طریق مرکز استانی پیگیری نمائید)قابل توجه مشاوران خانواده: فایل های آموزشی کارگاه علمی مشاوران خانواده بارگذاری شده است (ضمنا در پایان دوره از متقاضیان این دوره ها، آزمون گرفته خواهد شد) 

شماره های تماس پشتیبانی فنی سامانه

88852856-88852825